Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, kuri randama žmogaus organizme, ypač odoje, sąnariuose ir akių tinklainėje. Hialurono injekcijos yra populiarus grožio procedūros būdas koreguoti raukšles, atstatyti odos drėgmę ir pagerinti odos struktūrą.

Hialurono rūgšties injekcijos tapo populiariausios tarp norinčiųjų atjaunėti. Jos dar vadinamos „grožio injekcijomis”, nes išlygina raukšles, pašalina gilias raukšles ir suteikia tolygų veido atspalvį. Hialurono rūgšties injekcijos naudojamos kaip užpildas gilioms nosies raukšlėms užpildyti, kai kurioms veido dalims (skruostams, smilkiniams, lūpoms, akių sričiai) suteikti papildomos apimties.

Hialurono Injekcijos veikimo Principas

Hialurono rūgštis yra natūralus hidrofilinis polisacharidas, kuris pritraukia ir laiko drėgmę, taip padedant išlaikyti odos elastingumą ir drėgmę. Kai hialurono rūgštis įšvirkščiama į odą, ji atkuria drėgmę ir palaiko odos struktūrą, tarsi iš vidaus įprastai jos buvo.

Hialurono Injekcijos Taikymas

Hialurono injekcijos dažniausiai naudojamos šių problemų korekcijai ir procedūrų tikslams:

1. Raukšlių Korekcija

Hialurono injekcijos gali būti naudojamos švelninti, panaikinti arba sumažinti raukšles veidui, kaklui ir dekolte sričiai. Tai gali būti nasolabialinių raukšlių, marionetės linijų, akies raukšlių arba kitų raukšlių korekcija.

2. Lūpų Pakėlimas ir Pusiausvyra

Hialurono injekcijos taip pat gali būti naudojamos lūpų pakėlimui, pailginimui arba suteikti simetrišką formą. Jos gali būti naudojamos tiek plonoms lūpoms padidinti, tiek įvairių defektų korekcijai.

3. Odos Hidratacija ir Atstatymas

Hialurono injekcijos taip pat gali būti naudojamos siekiant pagerinti odos hidrataciją, atstatyti jos drėgmės lygį ir palaikyti elastingumą. Tai ypač naudinga sausai, nuovargėliai ir senėjančiai odai.

Galimi Šalutiniai Poveikiai

Kaip ir bet kokia procedūra, hialurono injekcijos gali sukelti šalutinių poveikių. Kai kurie iš jų gali apimti paraudimą, patinimą, niežėjimą, diskomfortą arba mėlynęsias vietas injekcijos vietoje. Retais atvejais gali išsivystyti alerginė reakcija arba infekcija. Todėl svarbu atlikti šią procedūrą tik pas patyrusį specialistą ir laikytis visų paskirtų nurodymų.

Hialurono injekcijos yra populiari ir veiksminga grožio procedūra, skirta koreguoti raukšles, pagerinti odos drėgmės lygį ir palaikyti jos elastingumą. Jos dažnai naudojamos veido ir lūpų korekcijai, tačiau gali būti taikomos ir kitoms odos problemoms spręsti. Svarbu pasikonsultuoti su specialistu ir atidžiai įvertinti galimus šalutinius poveikius prieš atliekant šią procedūrą.

Kaip gaminama hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis gaunama dviem būdais: iš gyvūninės žaliavos ir dirbtiniu būdu.Pirmasis būdas, kai hialuronatas išgaunamas iš žuvų, galvijų kremzlių ir gaidžių griaučių, yra praeitis.Plačiau ir visuotinai naudojamas antrasis, dirbtinis būdas – hialurono rūgšties sintezė laboratorijose, kai gaunamas visiškai identiškas natūraliam preparatas, tačiau labai išgrynintas ir be pašalinių komponentų, sukeliančių alergines reakcijas.

Kasmet hialurono rūgšties populiarumas auga, ji naudojama visų rūšių kosmetikos priemonių – kremų, losjonų, kaukių, serumų, lūpų dažų ir kitų odos priežiūros priemonių – sudėtyje.

Leave a comment