Menu Close

Estetinė dermatologija

„Danys Clinic“ klinikoje atliekamos įvairios estetinės dermatologijos procedūros, padedančios turėti sveiką ir švytinčią odą.

Estetinės dermatologijos paslaugos:

  • Plaukų retėjimo, slinkimo bei plikimo diagnostika ir gydymas, plaukų transplantacija
  • Botulino toksino injekcijos
  • Trombocitais praturtintos plazmos PRP procedūros veido atnaujinimui

Plaukų retėjimo, slinkimo bei plikimo diagnostika ir gydymas, plaukų transplantacija

Gydymas visuomet priklauso nuo klinikinės situacijos ir visuomet yra individualus. Tik žinant plaukų slinkimo priežastį, galima taikyti tikslingą gydymą. Kalbant apie užsitęsusį ar lėtinį telogeninį plaukų slinkimą, būtina taikyti konbinuotą gydymą su lokaliais injekuojamais preparatais.

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksinas jau ilgai naudojamas veido senėjimo žymių mažinimui, kaip priemonė delnų, pėdų, pažastų perteklinio prakaitavimo pašalinimui ir klinikiniams tikslams: užkirsti kelią migreniniams skausmams ar raumenų spazmams.

Patikima medicinos klinika

Danys Clinic

Šiaulių senamiestyje įsikūrusi jauki ir inovatyvi privati klinika, vadovaujama gydytojo urologo Arnoldo Zabarsko ir išskirtinės kompetencijos pilvo chirurgo Donato Danio.  Mes specializuojamės proktologinių, urologinių, kraujagyslių ligų diagnostikoje ir gydyme, klinikoje konsultuoja dermatologai – trichologai, dietologai. Jūsų patogumui klinikoje teikiamos nuotolinės gydytojų konsultacijos.

Mums svarbi Jūsų sveikata.

absolute element
salvavita-general-clinic-img (1)

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei akcijas pirmieji 

absolute element