Proktologo konsultacija gali būti lemiamas žingsnis asmeniui, susiduriančiam su hemorojus, tiesiosios žarnos plyšiu ar kitomis proktologinėmis problemomis. Tačiau, daugelis žmonių gali turėti klausimų dėl to, kiek kainuoja tokia konsultacija

KONSULTACIJOS
PILVO CHIRURGO KONSULTACIJA 100
PROKTOLOGO KONSULTACIJA 80
PAKARTOTINĖ KONSULTACIJA (2 mėn. laikotarpyje) 50
NUOTOLINĖ KONSULTACIJA 70
PILNAS PROKTOLOGINIS IŠTYRIMAS (konsultacija + rektoskopija/anoskopija) 140

 

Chirurgija, proktologija​

TEIKIAMOS PASLAUGOS KAINA NUO (EUR)
KONSULTACIJOS
CHIRURGĖS KONSULTACIJA 90
PROKTOLOGĖS KONSULTACIJA 80
PAKARTOTINĖ KONSULTACIJA (2 mėn. laikotarpyje) 50
PILNAS PROKTOLOGINIS IŠTYRIMAS (konsultacija + rektoskopija/anoskopija) 140

Pilvo chirurgija, proktologija

TEIKIAMOS PASLAUGOS KAINA NUO (EUR)
KONSULTACIJOS
PILVO CHIRURGO KONSULTACIJA 90
PROKTOLOGO KONSULTACIJA 80
PAKARTOTINĖ KONSULTACIJA (2 mėn. laikotarpyje) 50
PILNAS PROKTOLOGINIS IŠTYRIMAS (konsultacija + rektoskopija/anoskopija) 140
TYRIMAI
PILVO ORGANŲ ECHOSKOPIJA 80
ANOSKOPIJA/REKTOSKOPIJA 60
H. PYLORI GREITASIS TYRIMAS IR GYDYMO PASKYRIMAS (po konsultacijos) 40
iFOBT (GREITASIS TYRIMAS SLAPTAM KRAUJAVIMUI DĖL STOROSIOS ŽARNOS VĖŽIO) (po konsultacijos) 30
OPERACIJOS/ PROCEDŪROS
HEMOROJAUS GYDYMAS KRIOTERAPIJA (šalčiu/azotu) 250
HEMOROJAUS MAZGŲ LIGAVIMAS GUMINIAIS ŽIEDAIS 220

 

Kas Yra Proktologas?

Prieš aptardami kainą, svarbu suprasti, kas yra proktologas. Proktologas yra gydytojas, specializuojantis tiesiosios žarnos ir kitų apatinių virškinimo takų ligų diagnozavime ir gydyme. Jų sritis apima hemorojus, tiesiosios žarnos plyšius, proktitą, analinius išvaržymus ir kitas susijusias problemas.

Proktologo Konsultacijos Svarba

Proktologo konsultacija yra svarbi pradžia diagnozuojant ir gydant proktologines problemas. Šiame susitikime pacientas turės galimybę aptarti savo simptomus, sveikatos istoriją ir gauti profesionalų gydytojo vertinimą. Tai padės nustatyti tinkamą diagnozę ir sukurti individualizuotą gydymo planą.

Proktologo konsultacijos kaina

  • Proktologo konsultacijos kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant gydytojo patirtį, gydymo įstaigos vietą, naudojamus diagnostikos metodus ir kitus faktorius. Vidutinė proktologo konsultacijos kaina gali svyruoti nuo dešimtų iki šimtų dolerių.
  • Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad papildomos diagnostinės procedūros, tokios kaip anoskopija, kolonoskopija ar ultragarso tyrimai, gali padidinti galutinę konsultacijos kainą. Pacientai turėtų kreiptis į savo draudimo bendrovę, kad sužinotų, ar jie dengs šias išlaidas.

Galimybės ir Verta

Nors proktologo konsultacijos kaina gali atrodyti didelė, svarbu suprasti, kad tai investicija į jūsų sveikatą ir gerovę. Ignoruoti proktologines problemas gali lemti rimtesnes sveikatos komplikacijas ateityje.

Pasitikėti kvalifikuotu proktologu ir laiku gauti diagnozę ir gydymą gali padėti išvengti ilgalaikių sveikatos problemų ir sumažinti skausmą bei diskomfortą. Todėl, nors kaina gali būti svarbi, svarbiau yra suprasti, kad proktologo konsultacija yra investicija į jūsų sveikatą.

Išvados

Proktologo konsultacija yra svarbus žingsnis gydant proktologines problemas. Nepaisant kainos, tai investicija į jūsų sveikatą ir gerovę. Rasti kvalifikuotą proktologą ir laiku gauti diagnozę ir gydymą yra esminė sveikatos priežiūros dalis. Todėl neabejotinai verta įsipareigoti ir pasirūpinti savo tiesiosios žarnos ir apatinių virškinimo takų sveikata.

Leave a comment